View Single Post
Stary 06-08-2011, 13:59   #32
Mozier
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 10-04-2011
Skąd: Białystok
Model: Ford Focus II
Silnik: 1,8 TDCI
Rocznik: 2006
Postów: 9
Domyślnie Odp: Metaliczne stuki przy odpalaniu i gaszeniu silnika. Dwumasa czy może coś innego?

Wykonałem dziś w swoim samochodzie "operację" wymiany poduszki... i chociaż długo czekałem na samą poduszkę (zamówiona w Intercars, czekałem 5 dni, koszt 87zł), w końcu przyszła i zabrałem się do roboty.
Dzięki dokładnemu opisowi, który podał damiasek, wszystko poszło sprawnie i szybko... całość nie trwała dłużej niż 30 minut, chociaż warto żeby w wymianie brały udział dwie osoby, chociażby dlatego, że wyjęcie i włożenie poduszki wymaga odciągnięcia silnika do przodu i samemu trudno byłoby to zrobić, jednocześnie wyjmując/wkładając poduszkę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Po odkręceniu starej poduszki okazało się że była wygięta Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. przez co silnik można było ruszyć do przodu i w tył ok. 4-5cm!!! Po zainstalowaniu nowej poduszki, silnik praktycznie w ogóle nie drgnie. Wszystkie stuki przy uruchamianiu/gaszeniu silnika, oraz podczas jego pracy ustały.
Pełen sukces ! Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Dzięki damiasek.
Mozier jest offline   Odpowiedź z Cytatem