Temat: [Mondeo 2000-2007] Dziwne objawy, silnik nie startuje.?
View Single Post
Stary 01-08-2011, 21:22   #7
Slawko
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Dziwne objawy, silnik nie startuje.?

Cytat:
Napisał Spartaccus Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
niewiem czy mi coś nie zamokło ale zauważyłem ze akumulator jest bardzo słaby, po przekręceniu kluczyka rozrusznik troszkę poterkotał. Naładowałem akumulator i po podłączeniu świecą mi wszystkie kontrolki ale dalej nie mogę rozrusznikiem ruszyć nawet terkotania nie słychać.
Cytat:
Napisał Spartaccus Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dziś znów bardzo szybko się aku rozładował. W czasie oględzin z wujaszkiem po otwarciu bezpieczników pod maską strasznie głośno terkotał przekaźnik R8 "dodatkowy podgrzewacz, świece żarowe, przekaźnik pompy wtryskiwacza" tak on jest opisany a potem akumulator prawie zdechł. A rozrusznik spiąłem na krótko żeby zobaczyć czy ruszy i tylko " bendiks" czy jak to się nazywa pokręcił. później wysiadły kontrolki na tablicy, zegaryu zgasły i tak na zmianę się włączały i wyłączały i migała lampka ze schowka.
W czym problem? do wymiany skrzynka bezpiecznikowa, bo zżarta przez elektrolizę bo
Cytat:
Napisał Spartaccus Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
tam woda się dostawała
Cytat:
Napisał Spartaccus Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czarno to widzę
a niby dlaczego? skoro sie nie dba i dopuszcza do takiego stanu i w porę nie reaguje pomimo, że sie wie, że
Cytat:
Napisał Spartaccus Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
tam woda się dostawała.
  Odpowiedź z Cytatem