View Single Post
Stary 27-07-2011, 18:46   #108
mszymcz
ford::beginner
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 10-08-2010
Model: Mondeo Titanium X
Silnik: 2.5T
Rocznik: 2007.12
Postów: 45
Domyślnie Odp: Navigacja Blaupunkt NX SP 5.1

Miałem ten sam problem z Galaxy S-z tego powodu wgrywałem każdy nowy ROM do telefonu i nic nie pomagało (no może nie do końca bo w Androidaich 2.2 połączenie BT było bardzo niestabilne).Po przejściu na 2.3.x problem niestabilnego połączenia ustąpił, książka jednak nie była dalej dostępna. To co uzyskiwałem na wyświetlaczu navi, to same wpisy "MSISDN", "MSISDN" pomieszane z losowymi numerami z książki bądź całe ekrany z jednym numerem. Według różnych androidowych forów pomóc miało usunięcie z książki tel. innych kontaktów niż standardowe wpisy z numerami telefonów. Nie pomagało... A co finalnie pomogło? Wykasowanie kontaktów z karty SIM i zapisanie ich tylko w pamięci telefonu. Od tej chwili kontakty ściągają się poprawnie i NX działa jak należy. Oczywiście trzeba zrobić backup książki na jakimś innym nośniku...
Cóż... Póki google nie zrobi z tym porządku to chyba jedyny działający "workaround"... Kiepski ale nic innego chyba nie pomaga...

Pozd.Marek
PS. Jeśli chcesz poszukać głębiej dobrym słowem kluczem jest "Phone Book Access Profile (PBAP)"
mszymcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem