Temat: [Mondeo 2000-2007] Odpala na 500 obr/min i gaśnie, TDDi
View Single Post
Stary 26-07-2011, 23:20   #5
olczus9012
ford::advanced
 
Avatar olczus9012
 
Imię: Krzysztof
Zarejestrowany: 17-07-2011
Skąd: Łódź
Model: Mondeo Mk3
Silnik: 2,0 TDDi
Rocznik: 2001
Postów: 219
Domyślnie Odp: Odpala na 500 obr/min i gaśnie, TDDi

Cytat:
Napisał p-maz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Swoją drogą spryskiwacze szyb też przestały mi działać (ksenony spryskuje)... zapłaciłem 500 zł, choć wpierw chciał 600 zł.


Co do sprzęgła - to tak powinno że "chwyta" dopiero przy podłodzę. Jest długo, długo.... nic, dopiero przy końcu chwyta? Dziwnie się jezdzi z tym sprzęgłem, wiadomo kwestia przyzwyczajenia - zastanawiam się czy samo się "dotrze" czy może jest coś nie odpowiednio odpowietrzone...
Słyszałem że po wymianie tak właśnie jestGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. I to kilka razy tak słyszałem...ja jestem przed wymianą całego kompletu dwumasy i właśnie zastanawiam się jak to będzie...bo kurcze umieją to spartolićGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Ale mam zaufanie do swojego mechanikaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Ale możecie sie modlić!Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
olczus9012 jest offline   Odpowiedź z Cytatem