View Single Post
Stary 11-07-2011, 14:11   #119
kosmatek
ford::amateur
 
Imię: AD
Zarejestrowany: 21-04-2011
Skąd: Wawa
Model: mondeo silver x
Silnik: 2.0 benzyna
Rocznik: 2011
Postów: 0
Domyślnie Odp: Nowe Mondeo - temat dla zadowolonych z wyboru - Ankieta

Będzie Pan zadowoloooony Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. - mówili mi nie tylko w salonie, ale i dalsi znajomi użytkownicy mondeo mk IV.
Więc tak: odebrałem - wrażenie, że nic szczególnego i że niewiele cichszy od wysłużonego mk2, ale gdy zrobiłem trzy dalsze trasy ... jestem zakochany w tym samochodzie, do tego stopnia, że kobieta jest o mnie zazdrosna, a nigdy nie była Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..
A usterki te o których tu czytamy? Ojejku, skoro stać mnie na samochód to i na parę tych pierdułek, co się od czasu do czasu zepsują (jakaś szyba, znaczek, czy rozwarstwiający się tłumik).
Próbowałem renówek, skód, vw, azjatów nie, bo jestem dziwnie uprzedzony, więc nie wiem. Układ jezdny, płynność silnika i komfort jazdy w fordzie wydają mi się najlepsze. Mondeo jest ładne, tak jak ładne są renówki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Ładniejsze niż insignia. Dobra, o estetyce nie wypowiadam się więcej, bo każdy ma inny gust i jeszcze komuś podpadnę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
kosmatek jest offline   Odpowiedź z Cytatem