View Single Post
Stary 09-07-2011, 18:58   #593
woj441
ford::average
 
Avatar woj441
 
Zarejestrowany: 22-12-2008
Skąd: okolice Inowrocławia
Model: Focus
Silnik: 1.8 TDCI
Rocznik: 2002
Postów: 57
Domyślnie Odp: Migająca sprężynka - po raz kolejny.

Cytat:
Napisał cezarg1410 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Panowie czy ktoś z was spotkał się kiedyś z przypadkiem że sprężynka wyskoczyła po zdjęciu nogi z gazu?...
Konkretnie to ciągnął się przede mną koleś, więc wsadziłem trójkę , but , wyprzedziłem i jak skończyłem chciałem zapiąć czwórkę - więc wiadomo noga z gazu , wciskam sprzęgło a tu pyk srężynka :O - błąd oczywiście p0251.
Tak, miałem takie przypadki. Na kilka "sprężynek", które mnie spotkały (wszystkie przy ostrym traktowaniu) większość zdarzyła mi się po zakończeniu manewru wyprzedzania i odpuszczeniu gazu- silnik przechodził w tryb awaryjny ale pracował, niestety raz zdarzyło mi się inaczej, podczas wyprzedzania na lewym pasie wywaliło sprężynkę i silnik zgasł Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. W tym momencie powiedziałem dość rosyjskiej ruletki- w tej chwili jestem po regeneracji pompy, wszystko jest OK. Opis mojego przypadku parę postów wyżej.
Pozdrawiam i życzę bezawaryjnej jazdy.
woj441 jest offline   Odpowiedź z Cytatem