View Single Post
Stary 29-06-2011, 15:32   #38
tofik21
ford::beginner
 
Avatar tofik21
 
Imię: Bartek
Zarejestrowany: 10-08-2009
Skąd: Zawiercie/Warszawa
Model: Focus II
Silnik: 1.6 TDCi (109 KM)
Rocznik: 2005
Postów: 10
Domyślnie Odp: 1.6 tdci - szarpanie przy 1800-2000 rpm

Tak na szybko przejrzałem temat i ... miałem taki sam problem jak w pierwszym poście i po wymianie jednego wtryskiwacza problem się rozwiązał prawie do końca Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. dlaczego nie cały, ponieważ kiedy diagnozowano mi silnik stwierdzono że do wymiany są dwa wtryski lecz ze względów finansowych zrobiłem ten który był gorszy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. teraz to szarpanie/wibracje są wyczuwalne lecz nie przeszkadzają w jeździe Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. no może trochę mnie denerwują ale mam inne wydatki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Przy okazji wymiany wtryskiwacza wymieniłem filtr paliwa i posprawdzałem inne rzeczy ale były one bez związku z szarpaniem.
tofik21 jest offline   Odpowiedź z Cytatem