View Single Post
Stary 25-06-2011, 08:37   #6
_holek
ford::average
 
Avatar _holek
 
Zarejestrowany: 15-11-2008
Skąd: Wrocław
Model: BMW 320d xDrive GT, Vespa LX
Silnik: 320d TwinPower Turbo + M Power Kit
Rocznik: 2014, 2013
Postów: 158
Domyślnie Odp: Ile pali Wasz EcoBoost?

Cytat:
Napisał konradwan Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Obrazki w podpisach są dostępne tylko dla klubowiczów.
Aaaa... Cwanie. W takim razie mój motostat będzie dostępny tu: Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Cytat:
Napisał konradwan Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Spalanie imponujące. Chociaż zdecydowanie zazdroszczę tempomatu niż spalania.
Jak trudne jest wyłączenie systemu ASS? Komputer, przycisk?
Przycisk koło podgrzewania szyb (może wrzucę wieczorem fotkę). Ale wyłączam go tylko przy manewrach parkingowych.

Cytat:
Napisał konradwan Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Co do zwiększającej ilości się Focusów MK3 - potwierdzam. Dzisiaj po raz pierwszy widziałem MK3 z bliska, kolor czerwony, z ledami z przodu. Całkiem ładny, ale czekam na sedana. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Może to zresztą nawet byłeś Ty - piątek, okolice Armii Krajowej. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mogłem być ja. Z tego co się orientuję we Wrocławiu (nie licząc egzemplarzy testowych) jeżdżą na razie 3 hatchbacki (dwa candy red i jeden srebrny) i tylko mój ma ledy.
_holek jest offline   Odpowiedź z Cytatem