View Single Post
Stary 21-06-2011, 23:11   #171
INVERTER
ford::advanced
 
Avatar INVERTER
 
Zarejestrowany: 25-08-2010
Skąd: Alfreton UK
Model: Mondeo Mk3 Ghia X Black Panther
Silnik: 2.0 TDCI 130 euro3
Rocznik: styczen 2004
Postów: 352
Domyślnie Odp: 2.0/2.2 tdci - projekt Biturbo/turbo compound

Cytat:
Napisał wilhelm Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Inverter, sam robiłeś te wtryskiwacze czy ktoś je dla ciebie składał? są składane na nowych podzespołach, tak jak regenerowane? jaka jest cena za komplet (może być na PM)? czy można podesłać swoje wtryski do przerobienia i jaka wtedy jest cena?

kupujesz ST TDCI czy zwykłego? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Sam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Na nowych, inaczej by to nie mialo sesu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. podczas regeneracji(raczej jest to tylko naprawa) to tylko wymieniajam niezbedne minimum i za pare miesiecy znow jest problem z wtryskami a kasuja 2000zl. Ja niemam wyjscia , musze wszystko dac nowe, a nie tylko odswiezone w myjce ultradzwiekowej.

4kacowki,4zaworki,4powerplate, (nakretka i cewka niekoniecznie nowe)zeby to chodzilo tak jak powinno. Niechce wciskac nikomu kitu ze da 2000zl i bedzie mial wszystko nowe Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. nie jestem servic delphi haha Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Gotowe wtryski kaplet:
Na nowych nie orginalnych czesciach - 2500zl (ciagle szukam, nigdzie niema bo to zatkie okazy)
Na nowych orginalnych czesciach - 3500zl

Jakbys mi wyslal swoje wtryski ( pod warunkiem ze sprawne ) to 1500zl na nieorginalnych i 2500zl na orginalnych czesciach.

Moim zdaniem lepiej wziasc kaplet, a potem se wyrownac sprzedajac wlasne wtryski Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. mniej zachodu by bylo.

Szukam Ghia X albo Titanium X z 2005roku. ST to juz wszystkie byly silniki z euro4, a ja nielubie tych elektrycznych egr i turbin Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. zaczesto sie ..... no wiadomo co Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Sorry pomylka, do lata 2005r silnik euro3 byl montowany w ST 2.2tdci wiec jak znajde jakies zadbane ST z tym silnikiem i malutkim przebiegiem to kto wie .....
__________________

Ostatnio edytowane przez INVERTER ; 22-06-2011 o 09:37
INVERTER jest offline   Odpowiedź z Cytatem