View Single Post
Stary 20-06-2011, 22:08   #31
Johny_B_
ford::amateur
 
Avatar Johny_B_
 
Zarejestrowany: 11-04-2011
Model: Focus
Silnik: 1.8 TDDI
Rocznik: 2003
Postów: 3
Domyślnie Odp: Wymiana rolki napinacza paska wieloklinowego

Cytat:
Napisał so258 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Bez urazy Johny_B ale twój patent mnie powalił. Nie wiem jakie wy tam macie te rolki ale ja u siebie wyciągałem ją dwa razy (wymieniałem w niej łożyska) i ani nie opuszczałem silnika i nie odkręcałem poduszki, i zawsze rolkę wyciągałem i wkładałem górą razem ze śrubą. Dla zainteresowanych łożysko 6203.
Pozdrawiam
Spoko. Tylko nie wiem, ale chyba niedowidzisz, bo nie opuszczałem silnika tylko dla wolnych rąk posłużyłem się obciążnikiem do napięcia napinacza i swobodnego wyjęcia śruby. Gdybym miał miejsce na wyjęcie tej śruby, a próbowałem na wszelkie sposoby, nie bawiłbym się w "Polak potrafiiii" tylko ... bym... ją... wyjął... Poza tym skoro jedni piszą, że nie potrafią wyjąć śruby, a inni dają radę, to albo jedni mieli tak przestawione auto, że mają dostęp do wszystkiego, albo w innym wypadku, zależnie od rocznika, inny sposób montażu silnika co powoduje, że jedni to miejsce mają, inni nie.
Pozdro.

Ostatnio edytowane przez Johny_B_ ; 20-06-2011 o 22:13
Johny_B_ jest offline   Odpowiedź z Cytatem