Temat: [Mondeo 2007-2014] Eco Driving na próbę.
View Single Post
Stary 13-06-2011, 14:09   #156
keisim
ford::professional
 
Avatar keisim
 
Zarejestrowany: 09-07-2007
Skąd: Śląsk
Model: BMW X3 F25 xDrive
Silnik: 2.0D 184KM
Rocznik: 2012.03
Postów: 1,018
Domyślnie Odp: Eco Driving na próbę.

Cytat:
Napisał abibi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ja was nie rozumiem, przy jezdzie pół na pół miasto-trasa wychodzi na kompie 5,4 a w rzeczywistosci 6,2.. gdzie wy robicie te swoje 10 czy 12??
abibi, czego nie rozumiesz? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Stronę wcześniej napisałem, że do Włoch i z powrotem spalił mi 6,2l - jechaliśmy wtedy kilkoma samochodami, załadowani po dachy, z dzieciakami, tempo wakacyjne - generalnie w zgodnie z ograniczeniami prędkości. Spalanie w okolicy 6l jest więc jak najbardziej osiągalne...
Jednak na co dzień zwykle jeżdżę sam a do pracy mam 50km trasą, na której często można pozwolić sobie na trochę "polotu"... a, że zazwyczaj nie potrafię odeprzeć pokusy zasmakowania szybkiej i dynamicznej jazdy to średnie spalanie od początku roku = 10,4l/100km, ostatnie tankowanie wyjątkowo 11,6l.
Tak więc prosta sprawa, coś za coś, za przyjemności zwykle trzeba płacić Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Cytat:
Napisał groblin Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jedź z tym do serwisu. Kiedyś miałem taki problem że palił nawet pod 14L cos przeprogramowali i od tej pory te 6 7l jest już normą.
J/w... to raczej nie usterka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Choć żeby mieć pewność musiałbym na dzień zamienić się z kimś autkami.

Cytat:
Myślę że na keisima jest tylko jeden sposób, trzeba mu założyć limiter do 120km/h
Musiałbyś mnie najpierw uśpić... albo upić Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
BMW X3 xDrive20d F25 2012
Jaguar XJ Sovereign X300 4.0 1997
Ford Mondeo TitaniumX MK4 2.0 TDCi kombi 2007 - w 2012 zmienił właściciela

Ostatnio edytowane przez keisim ; 13-06-2011 o 14:14
keisim jest offline   Odpowiedź z Cytatem