View Single Post
Stary 24-05-2011, 21:00   #6
Slawko
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: ozonator w dolocie

profesor ma rację, ale głównie chodzi o silne zjonizowanie powietrza, czego skutkiem ubocznym jest powstanie ozonu.

Tak na dobra sprawe chodzi o to, aby silnie naładowac powietrze ujemnym polem elektrostatycznym. pozwoli to na efektywniejsze połaczenia z dodatnio naładowanymi czastkami paliwa. Daje nam to możliwość stworzenia bardziej jednorodnej mieszanki paliwowej. Dodatkowo produkt uboczny jakim jest ozon, pozwoli nam na wprowadzenie większej ilości tlenu(nie powietrza) do mieszanki
Cytat:
Napisał SrebnaStrzała Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
a potem dowiedziałem się że on sprzedaje takie urządzenia pod nazwą plazmadriver.
za ile?

Cytat:
Napisał SrebnaStrzała Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Generalnie profesor od elektrotechniki i elektroakustyki mówił ostatnio że
ech rozczarowałeś mnie. A juz myślałem, ze sam posiadasz jakąś wiedzę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.|
  Odpowiedź z Cytatem