Temat: [Mondeo 1993-1996] Skaczące obroty silnika
View Single Post
Stary 23-05-2011, 23:01   #1
zimnylech1990
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 23-05-2011
Skąd: Brzesko
Model: Mondeo
Silnik: 1.8TD
Rocznik: 1995
Postów: 3
Exclamation Skaczące obroty silnika

Witam nigdzie nie moge znajsc dokladnie opisanej mojej przyczyny moj problem pojawil sie dwa dni temu gdy jechalem samochodem na lekkim gazie i nagle samochod wszedł na wyzsze obroty poczułem lekkie szarpniecie i przyspieszenie myslalem jednak ze to ustapi. Na 2 dzien rano pojechalem do znajomego i w drodze powrotnej dzialo sie tak non stop auto po zdjeciu nogi ze sprzegla zaczelo gasnac . Wiec z tego co pisali tutaj forumowicze postanowilem wymienic filtr paliwa wszystko ok pokręciłem odpalił trzymał ok 1 tys obrotow w normie wiec postanowiłem sie nim przejechac i znowu dostawal przyplyw mocy lecz utrzymywal czesto obroty na 2 tys nie wiecej sam na nie wchodzil nawet na postoju wymienilem tez przepływomierz ponieważ mialem inny lecz dalej to samo. Dzwoniac do mechanika powiedzial mi ze to może byc od pompy paliwowej a z kolei inny mechanik straszył mnie ze mam przedmuchy i nie spala mi ropy tylko ona wraca i ciagnie mi na oparach kazal nawet zdjac odme twierdzac iz bedzie tam pelno smaru i bedzie mokro. Wiec szukam pomocy u was bo wiem ze duzo ludzi ma obszerna wiedze na ten temat a nie chce pojsc w niepotrzebne koszty.
zimnylech1990 jest offline   Odpowiedź z Cytatem