View Single Post
Stary 18-05-2011, 15:51   #83
jvc
Feel The Difference
 
Avatar jvc
 
Imię: Mirek
Zarejestrowany: 23-04-2008
Skąd: Polska
Model: MK5 Titanium X, Focus MK4 St-Line
Silnik: 2,0tdci 150=>180=>200+, 1,0 125KM
Rocznik: 2016,2018
Postów: 6,032
Domyślnie Odp: 1,6 ecoboost ktos odebral

Cytat:
Napisał Pastoo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
"wirówki" może do 6000 nie rozkręcisz, bo niewiele jest turbin (jeśli w ogóle takie istnieją w cywilnych autach), które dawałyby sensowne ciśnienie od 2000 obr./min do 6000 obr./min
Clio mojej żonki 1.2 TCE po chipie 125KM (heko dzięki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ) odcinkę ma przy 6300obr. i do samego końca idzie super ,nawet powiedział bym że im wyżej tym lepiej, oczywiście jest jeden problem bo trzeba patrzyć na obrotomierz żeby tej odcinki nie zaliczyć, ale potwierdzam są takie samochody Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Co nie zmienia faktu że większy fun jest z jazdy jest z mojego dieselka , pomijam również spalanie bo w clio czytając co tu koledzy piszą jest większe niż 1.6 ecobost Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Pozdrawiam
Mirek




Mój mondek
...Powered by heko...


Bądź
NIEBIESKI-zarejestruj się





jvc jest offline   Odpowiedź z Cytatem