Temat: [Mondeo 2007-2014] 2,0 Ecoboost czy już ktoś ma ?
View Single Post
Stary 09-05-2011, 12:46   #11
keisim
ford::professional
 
Avatar keisim
 
Zarejestrowany: 09-07-2007
Skąd: Śląsk
Model: BMW X3 F25 xDrive
Silnik: 2.0D 184KM
Rocznik: 2012.03
Postów: 1,018
Domyślnie Odp: 2,0 Ecoboost czy już ktoś ma!

Cytat:
Napisał Wind Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Sorry jeździłem takim wynalazkiem, nie da się nim jeździć w "stylu jaki lubimy"Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wind - wiem, że m.in. prowadzenie w zakrętach to nie to co Mondeo (przynajmniej mój egzemplarz) ale nie jest aż tak słabo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ... poza tym chodziło o maksymalne spalanie i wynik który podałem jak najbardziej odpowiada "stylowi, jaki lubimy" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

P.S. Mondziak przy "takim" stylu ale - co oczywiste - gorszych osiągach, pali mi średnio 10l/100km (liczone od początku roku).

Cytat:
Napisał Alecki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...A w razie czego wytłumaczyć, że eco są spaliny, że eco jest recycling tego co zostanie z silnika, że jest eco, że wszystkie składowe silnika powstają w obrębie 200 km i wiele innych ecozasług tego motoru, o których wiedzą specjaliści od PR.
Haha... Twoje wytłumaczenie bardzo mi się spodobało Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Cytat:
Napisał Atlis Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Spalanie to w duzo przypadkach sprawa indiwidualna kazdego kierowcy i naklejke Eco z tym nie ma nic wspolnego...

Znajomy jezdzi 2.0 Ecoboost i jezdzi srednio za 9 litrow. Jezeli masz zamiar wykorzystywac potencjal silnika na 100% spalanie kolo 15l nie powinno cie zaskoczyc.
Nie jestem zaskoczony spalaniem >15l/100km tylko tym, że Jaguar z 97 roku o zbliżonych osiągach i dwukrotnie większej pojemności pali (przy ostrej jeździe) tyle samo co nowiutki Mondziak z silnikiem nowej generacji, ochrzczonej nazwą z prefiksem eco...
__________________
BMW X3 xDrive20d F25 2012
Jaguar XJ Sovereign X300 4.0 1997
Ford Mondeo TitaniumX MK4 2.0 TDCi kombi 2007 - w 2012 zmienił właściciela

Ostatnio edytowane przez keisim ; 09-05-2011 o 12:53
keisim jest offline   Odpowiedź z Cytatem