View Single Post
Stary 08-05-2011, 21:16   #2065
johop
ford::average
 
Zarejestrowany: 22-05-2008
Model: S-MAX, Transit L3H2
Silnik: 2.0 TDCi 150(180)KM, 2.0 TDCI 130
Rocznik: 2015/16, 2016
Postów: 98
Domyślnie Odp: [MK3] [MK4] CHIP TUNING

Panowie chyba trochę za bardzo pojechaliście z adalberem, chociaż oczywiście mógł on zadać sobie "nieco" trudu i przeczytać cały wątek. Ja jakiś czas temu go przeczytałem (najpierw z męką, potem żałując że to już koniec Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ) ale i tak na niektóre pytania nie znalazłem odpowiedzi lub udzielona parę lat temu może być już nieaktualna.
Choćby gwarancja - niektóre posty sugerowały, że ASO nie ma możliwości sprawdzić chipa, że nie szukają i nie chcą go znaleźć, ktoś jeździł na przeglądy i nic nie znaleźli... Innym razem możemy przeczytać, że mogą sprawdzić ingerencję w oprogramowanie, nie mogą sami ale mogą zczytać i wysłać do GB (chyba), czy ostatnio, że podobno ASO ma nowe oprogramowanie, które na podstawie odczytu parametrów sygnalizuje podejrzenie tuningu. To pytanie dręczy mnie od jakiegoś czasu, bo w pierwszym aucie chipa mam, a w drugim (na gwarancji) mi go strasznie brakuje Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Awaryjność aut z większym przebiegiem "na chipie" też mnie trapi. Choć tutaj przyjmuję, że skoro niewiele się narzeka to problemu nie ma. Sam przejechałem "po" dopiero 20 tys. i niewiele na ten temat mogę powiedzieć.

Pozdrawiam
johop jest offline   Odpowiedź z Cytatem