View Single Post
Stary 08-05-2011, 20:58   #2064
INVERTER
ford::advanced
 
Avatar INVERTER
 
Zarejestrowany: 25-08-2010
Skąd: Alfreton UK
Model: Mondeo Mk3 Ghia X Black Panther
Silnik: 2.0 TDCI 130 euro3
Rocznik: styczen 2004
Postów: 352
Domyślnie Odp: [MK3] [MK4] CHIP TUNING

Cytat:
Napisał adalber Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Cześć,
Jestem podwójnym debiutantem - i jako posiadacz pierwszego Forda (Kuga 2.0 tdci, 140 KM, 1 tys. km) i jako użytkownik forum. Więc z góry przepraszam za ew. głupoty. Kuga b. mi się podoba, ale po bmw 3.0 d trochę brakuje jej mocy. Stąd moja wizyta na tym forum. Ale trzeba by chyba mieć doktorat z tuningu, żeby zrozumieć o czym dyskutujecie.
Ja grzecznie bym prosił o odpowiedź (bez odsyłania do któregoś tam postu) na kilka pytań:
- czy zwiększenie mocy i momentu jest całkowicie bezpieczne dla silnika?
- czy można to zrobić bez ryzyka utraty gwarancji?
- czy można sobie zażyczyć pożądane wskaźniki wzrostu, czy też jest to losowe - ile się uda?
- jakie byłyby najbardziej pożądane parametry dla mojego silnika?
- gdzie w Warszawie czy okolicy tuningują najlepiej?
- jakie są orientacyjne koszty?
- czy forumowicze mają jakieś zniżki?
- czy po tuningu konieczne są jakieś zmiany co do eksploatacji auta?
To by było nas tyle. Z góry dziękuję.
Ja bym auta na gwarancji nie chipsowal, tym bardziej tak mlodego Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. wszystkie usterki i awarie jeszcze przednim..............

Moim zdaniem najleprze rozwiazanie w twoim przypadku to tuning-box, zawsze mozna go odpiac i schowac. A jak sie autko juz troche dotrze to sprzedac boxa i wtedy zawirusowac Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

A potem wymienic: wtryski,turbo,intercooler i jeszcze raz zawirusowac Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

1. nawed antykoncepcja niejest w 100% bezpieczna, przyrost 15-20% jest bezpieczne w 99,999% Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
2. box- TAK, wirus-NIE, service jak sie uprze to znajdzie, zwlaszcza jak bedzie trzeba wymienic komplet wtryskow i pompe, wystarczy sie przejechac autem i juz wiadomo ze cos bylo grzebane Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
3.mozna, ale to nie znaczy ze sie to dostanie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
4. 400Nm i 170KM
5.tam gdzie jest mila obsluga,wszystko ci wytlumaczom, odpowiedza na pytania i nie bojam sie jak im sie patrzy na rece no i maja hamownie, dzwonisz i po chwili wiesz z jakimi ludzmi masz do czynienia. Za taka kase powinni ci wchodzic w tylek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
6.1000-1500zl
7.klubowicz pewnie cos tam wywalczy , forumowicze niewiem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
8.nie wciskasz gazu do dechy ponizej 2000obr.

Dobrego, solidnie wykonnanego boxa kupisz za 500zl Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja po kupnie mojego pierwszego boxa bylem super zadowolony, a po pierwszym wirusie zalamany Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
INVERTER jest offline   Odpowiedź z Cytatem