Temat: [Mondeo 1996-2000] Woda na podlodze pod nogami kierowcy
View Single Post
Stary 23-04-2011, 12:25   #21
Daniel8
ford::average
 
Avatar Daniel8
 
Imię: Daniel
Zarejestrowany: 20-04-2010
Skąd: Małopolska
Model: Mondeo Mk.1 kombi
Silnik: 1.8TD 65kW
Rocznik: 1994
Postów: 70
Domyślnie

Cytat:
Napisał kordiann Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
sporo tej wody jest... po obu stronach
jak dalej cieknie to na logikę biorąc musi gdzieś z przodu się dostawać woda i po obu stronach tunelu środkowego leci do tył. Chyba że tak jak ja miałem. Przez próg wlewała mi się od strony kierowcy, zmieniłem uszczelkę i pomogło. Teraz to samo się dzieje od strony pasażera, choć jeszcze zauważyłem kiedyś po deszczu krople wody pod schowkiem bliżej drzwi. Pewno też czeka mnie uszczelnienie filtra kabinowego?? Czekam na deszcz żeby sprawdzić dokładnie, a Lany Poniedziałek już nie długoGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Cytat:
Napisał uro2 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jak masz szyberdach to kanały odwadniające w słupkach.
Kolego uro2 w którym słupku są te kanały i od której strony trzeba przetkać?? Mam fabryczny szyber na korbkę.
__________________
"Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on właśnie to robi" A. Einstein

Ostatnio edytowane przez Marek ; 23-04-2011 o 12:36 Powód: regulamin pkt.21
Daniel8 jest offline   Odpowiedź z Cytatem