Temat: [S-MAX 2006-2015] pokrowiec na cale auto
View Single Post
Stary 12-04-2011, 18:53   #5
kuba_del
ford::average
 
Avatar kuba_del
 
Zarejestrowany: 19-01-2011
Skąd: Delmenhorst
Model: S-MAX Titanium
Silnik: 2.0 diesel 140KM
Rocznik: 2010/2011
Postów: 77
Domyślnie Odp: pokrowiec na cale auto

Cytat:
Napisał arczi_75 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
W zeszłym roku też byłem na urlopie w Chorwacji, upały straszliwe, ale nic się nie odkształciło. Chociaż niejednokrotnie rzeczywiście można było się poparzyć nie tylko na zewnątrz ale i w środku (lakier i tapicerkę mam czarne). Jednak nawet mi przez myśl nie przyszło szukać i zakładać pokrowca - trochę obciach :-D Ale każdy ma swój gust i z tym się nie dyskutuje.
hehehe no tak troche obciach masz racje( kiedys widywalo sie na osiedlach glownie starszych dziadkow jak okrywali pokrowcami swoje fiaciki,polonezy,wartburgi,skody,zaporozce,moskwic ze,lady ,syrenki,trabanty... nie chcialbym wyjsc na takiego zgredzika) ale tak jak pisalem chce sie Was poradzic ,z tego co czytam nic nie powinno sie stac wiec jestem juz spokojniejszy bo troche bylo by szkoda jakby naprawde cos uleglo zmianie we wnatrz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
kuba_del jest offline   Odpowiedź z Cytatem