View Single Post
Stary 09-04-2011, 12:00   #51
miroslaw123
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Omijaj z daleka ( Warsztaty )

Dziś byłem w serwisie abcfocus w Krakowie bo miałem zahamowaną fokę, werdykt lewy tył padł, więc zamiennik 380 zeta + 80 robocizna, jako że jechać nie bardzo się dało więc postanowiłem to robić... Robota na 20 minut i odpowietrzyli tylko ten zacisk, trochę się zdziwiłem ale cóż, ruszyłem do domciu i postanowiłem jednak wrócić i poprosić o odpowietrzenie, co zrobili.... odpowietrzyli tylko tył! Jak pamiętam z malucha to odpowietrza się zawsze całość, od najdalszego koła, być może że teraz robi się to inaczej, jednak więcej mnie tam nie zobaczą. Owszem płynu uciekło kilka kropel ale jednak to są hamulce i warto by były naprawdę sprawne zwłaszcza że to zajmuje klika chwil a nikt nie czekał w kolejce. Generalnie nie wzbudzają mojego zaufania więc ten serwis odpuszczam.
Ps. dwa lata temu trzeba było się zapisywać na terminy teraz robota z ulicy i chyba wiem dlaczego!
Ps2. tak, już wiem za ile można kupić zamiennik (240 zł) - to kolejny powód dla którego serwis stracił klienta a ja muszę się napić piwka
  Odpowiedź z Cytatem