View Single Post
Stary 08-04-2011, 16:25   #29
pawel2m
ford::advanced
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 25-08-2010
Skąd: Kraków
Model: S MAX II Titanium 4x4 180 Aut
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2016
Postów: 284
Domyślnie Odp: Dach panoramiczny - polecacie czy odradzacie

Cytat:
Napisał foxtrot Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
grizzly;

ja co prawda tego "ficzera" nie mam, ale trzeba jeszcze wspomnieć o dwóch sprawach:
- brak oświetlenia tylnego (wewnątrz)
- inne mocowanie bagażnika dachowego
Jest oświetlenie Ledowe - bardzo mocne w wersji po FL.
I co z tego że inne mocowanie bagażnika, po prostu inne i tyle.

Zamówiłem i mam bo chciałem, super wygląda i super sprawa dla dzieci.

Najbardziej podobają mi się posty tych ludzi którzy nie mają panoramy a się wypowiadają Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Tak, to tylko gadżet ale skoro gadżet to po jaką cholerę kupować wersję Titanium?

Kupujcie Goldy bo po co Wam gadżety, po co szyby w prądzie, przecież to gadżet można korbą kręcić ....
Po co bezkluczykowe zapalanie, to gadżet, po co elektryczne lusterka, co po fotele z pamięcią...


Gadżety to właśnie to co mężczyźni lubią najbardziej. Za 3000 złotych to lepiej mieć niż nie mieć, zawsze można zasłonić i po kłopocie.
A dzieci się cieszą bo w nocy można gwiazdy oglądać a nie podsufitkę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


Zresztą post równie dobrze mógłby dotyczyć wyższości diesla nad benzyną i na odwrót.

Podoba Ci się panorama to kupuj nie podoba zaoszczędzisz 3000zł i tyle.

Ostatnio edytowane przez pawel2m ; 08-04-2011 o 19:46
pawel2m jest offline   Odpowiedź z Cytatem