View Single Post
Stary 07-04-2011, 15:30   #21
Radek S-MAX
ford::average
 
Avatar Radek S-MAX
 
Zarejestrowany: 30-03-2011
Skąd: WOT
Model: S-MAX
Silnik: 2,0 TDCi
Rocznik: 2006
Postów: 171
Domyślnie Odp: Dach panoramiczny - polecacie czy odradzacie

Ja mam raptem tydzień S-MAXa z panorama i powiem że jest ok, co prawda w upał nie testowany, ale polecam to co zrobił poprzednik tego S-MAXa i zaopatrzył szybę dachową w Folie Przeciwsłoneczną marki 3M

Cytat:
Folie przeciwsłoneczne
Głównym zadaniem folii przeciwsłonecznych jest redukcja ilości ciepła przedostającego się do budynku przez okna. Folie przeciwsłoneczne zwykle posiadają cienką warstwę klejącą zapewniającą optymalną przejrzystość oraz mikrowarstwę metaliczną równomiernie pokrywającą folię, odbijającą podczerwone promieniowanie słoneczne, co powoduje znaczną redukcję odczuwalnego ciepła, a tym samym utrzymuje stałą komfortową temperaturę wnętrz. Folia pomaga redukować oślepianie słoneczne, szkody spowodowane przez promieniowanie ultrafioletowe, poprawia estetykę budynku i oferuje różny poziom prywatności w zależności od wybranego produktu. Folie przeciwsłoneczne Scotchtint™
Każda z przeciwsłonecznych folii 3M oferuje następujące korzyści:

utrzymuje chłód wewnątrz pomieszczeń dzięki redukcji przenikania ciepła z zewnątrz w czasie miesięcy letnich
redukuje koszty klimatyzacji
redukuje efekt oślepiania i zapewnia komfort dla oczu
ogranicza płowienie wyposażenia wnętrz, dzięki znacznej blokadzie promieni UV
Co prawda tu dotyczy budynku, ale jak tam działa to w samochodzie tym bardziej będzie działać Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dodatkowa zapobiegnie rozsypaniu się szyby Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Pozdro.
__________________
Było BMW 530iA --> Jest S-MAX 2,0 TDCi

Album mojego FORD S-MAX
Radek S-MAX jest offline   Odpowiedź z Cytatem