Temat: [Fiesta 2008-2012] Ile pali 1.4 automat rocznik 2010
View Single Post
Stary 05-04-2011, 21:44   #10
Zuuczek
ford::average
 
Zarejestrowany: 27-03-2010
Model: Fiesta
Silnik: 1.4 A4
Rocznik: 2009
Postów: 56
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jerry_PL Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Fiat 10 lat temu potrafił zrobić 6-biegową, płynnie zmieniającą biegi skrzynkę, która z 1.2 16v 86km robiła zwinne autko, które mało pali (pełna opcja wyposażeniowa, więc prawie ta sama klasa wagowa co moja aktualna Fiesta).
Tylko czy to byl automat, czy zautomatyzowany manual? Roznica jest kluczowa.

Cytat:
Napisał basil Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jeździ się super, bardzo wygodnie, samochodzik bardzo ładny, ale liczyłem na spalanie bliżej cyfr podawanych przez producenta (8,9l w cyklu miejskim). W tym wypadku mamy ewidentny przykład oszukiwania potencjalnego klienta
Tez bylem zawiedziony spalaniem, ale wygoda, jaka daje automat jednak mi to rekompensuje, choc nie ukrywam chetnie bym uslyszal, ze to np. kwestia jakiegos wadliwego czujnika w calej serii...
Mysle, ze producent mierzy wg normy ENxxxxx gdzie sa okreslone warunki jazdy miejskiej, jak kat zakrzywienia banana w EU, a dane sa podawane w odniesieniu do normy, a nie faktycznych warunkow miejskich... no i styl jazdy, pewnie wiedza jaki jest optymalny ekonomicznie, ale nigdzie sie tym nie chwala...

Ostatnio edytowane przez Marek ; 06-04-2011 o 07:08 Powód: Regulamin pkt.21!!
Zuuczek jest offline   Odpowiedź z Cytatem