Temat: [Fiesta 2008-2012] Ile pali 1.4 automat rocznik 2010
View Single Post
Stary 04-04-2011, 21:16   #2
Zuuczek
ford::average
 
Zarejestrowany: 27-03-2010
Model: Fiesta
Silnik: 1.4 A4
Rocznik: 2009
Postów: 56
Domyślnie Odp: Ile pali 1.4 automat rocznik 2010

Cytat:
Napisał basil Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czy ktoś jeździ nową Fiestą z automatyczną skrzynią? Jestem ciekawy ile Wam spala - jeździmy zamiennie z moją żoną, przy jeździe w 100% miejskiej spala do 12 litrów na 100km... Mimo starań nie udaje mi się*zejść*poniżej 11/100km...
Mam fieste z automatem z 2009. Chyba w 2010 montuja nadal te same, czyli 4F27E, prawdziwy 4-biegowy automat. Pali duzo - ok 12l, ae ja mam ciezka stope, wiec nic dziwnego. Poza tym jazda od swiatel do swiatel, w korkach i jedynie kika km. Musi palic. Na dluzszych dystansach mejskich, juz ladnie potrafi zejsc ciut ponizej 10l i to nawet przy dynamicznej jezdzie.
Kiedys probowalem roznych stylow jazdy po miesice, ale dalem sobie spokoj. Producent mierzy w zupelne innych warunkach i nie da sie zejsc pnizej 9.8l, a przynajmniej mnie sie to nie udalo.

Poza miastem natomiast bylo milusio... cos pomiedzy 6, a 7 ale juz nie pamietam dokladnie i duzo zalezy od predkosci (rosnie po przekroczeniu 120km/h).
Zre ile zle, ale warto Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Pozdrowionka
Zuuczek jest offline   Odpowiedź z Cytatem