Temat: [Mondeo 2007-2014] Lista ewentualnych usterek
View Single Post
Stary 01-04-2011, 14:42   #2129
azet
ford::professional
 
Avatar azet
 
Zarejestrowany: 21-12-2007
Skąd: Konin
Model: mondeo mk IV
Silnik: 1,6
Rocznik: mikołaj '07
Postów: 1,397
Domyślnie Odp: Nowe Mondeo - lista ewentualnych usterek

Cytat:
Napisał trtami Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie to żebym się czepiał, ale obiektywnie poatrząc to niby czemu gość z serwisu miałby Ci udzielać informacji jak się wymiania baterię w kluczyku ?
W sumie "Kowalski" mógłby zapytać jak się wymienia koło dwumasowe albo sprzegło i co ? koleś z serwisu miałby mu to tłumaczyć - a może jeszcze go nauczyć i pokazać i nadodatek za free.
Ja ostatnio wymieniałem w serwisie baterią i mnie 50 zeta skasowali (bateria 30zł + 20zł wymiana)

Poniżej link do tematu bateria+ kluczyk:

http://forum.fordclubpolska.org/show...teria+kluczyku
eeeetam teraz się czepiasz......bo to tylko bateria a nie koło dwumasowe , bo jak wymienić zarówkę to też nie powie bo to tajemnica ? bo i tak wszystko chyba jest opisane w instrukcji obsługi ( jest ? piszę nie mając jej przy sobie ), bo to serwis i jak podjechałem z trzeszczącymi uszczelkami na gwarancji to pan mi powiedział że mogę sobie na stacji benzynowej kupić takie coś do uszczelek,....... bo powstało niemiłe wrażenie, jeżeli z wymiany baterii robią tajemnice to co będzie z większymi problemami, bo jeżeli nie wolno mówić to trzeba otwierać zlecenie i zapewne okarze się że dopiero podłączenie do komputera wskaże czy bateria powinna być wymieniana....bo ja chcę wiedzieć pewne rzeczy, nawet jak wymienia sie koło dwumasowe ...... i jest wiele innych bo.....a tematu by nie było gdyby koles powiedział szczerze - "panie działamy od 3 miesięcy i powiem szczerze nie przerabiałem tego jeszcze"
__________________
azet jest offline   Odpowiedź z Cytatem