Temat: [Mondeo 2007-2014] Lista ewentualnych usterek
View Single Post
Stary 01-04-2011, 09:56   #2126
trtami
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 30-06-2008
Skąd: Kielce
Model: Ford Mondeo
Silnik: 2.0 TDCI, 140KM
Rocznik: 2007
Postów: 372
Domyślnie Odp: Nowe Mondeo - lista ewentualnych usterek

Cytat:
Napisał TOMGOL Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Bez przesady, ja wiem że serwisy żyją też z wymiany i sprzedaży części. Ale takim podejściem z głupią baterią napewno nie przyciągają do siebie klientów (klient będzie się bał o każdą pierdołę zapytać bo będzie miał przekonanie że zaraz będzie musiał płacić). U mnie ASO jest bardzo ok jeśli chodzi o podejście i pomoc klientowi. Już nie mówię o wymianie baterii bo to pikuś, ale np wymienili koledze radio z 6000cd na SONEgo za free, tzn radia były jego a ASO wyciągnęło stare i założyło nowe nie kasując grosza za w/w usługę. I myślę, że takim podejściem ASO zyskało dużo w oczach Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Masz rację, że dbanie o klienta jest bardzo ważne, a gratisy jak opisujesz wyzej przywiazują klienta do danego ASO - jednak w polskich serwisach forda nie są praktykowane Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Ford mondeo hatchback 2.0 TDCI Titanium X
IVDC, 18'', ??-Xenony, 6CD, Bluetooth, VOICE command,
trtami jest offline   Odpowiedź z Cytatem