Temat: [Kuga 2008-2012] spalanie w/g komputera i faktyczne
View Single Post
Stary 27-03-2011, 22:28   #331
KOZIOŁ... Kuga 2.0 TDCI
ford::average
 
Zarejestrowany: 25-03-2011
Skąd: Warszawa
Model: Kuga ST-Line AWD/Focus MK3
Silnik: 2.0 TDCI 150 Pwershift/1.6TDCI
Rocznik: 2018/2011
Postów: 149
Domyślnie Odp: spalanie w/g komputera i faktyczne

Cytat:
Napisał Remus1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Spokojnie

prawda jest taka:

Ile wleję - tyle spali. Nawet powiem więcej, im więcej wleje - tym więcej spali.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Natomiast Kozioł, nigdy nie mialem przypadku dymka/oparow ze zbiornika oraz żadnego syczenia.
Omka kiedyś wywinęła mi numer i przez kilka tankowań sykneła, ale samo jej przeszło.
Dymek to na 100% opary, ale dzisiaj tez tankowałem i ponownie podczas otwarcia sie klapki i wkładania pistoletu Kuga ziewneła z otworu wlewowego jak stara matrona Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

strasznie to dziwne i nie wiem czy mam jechac z tym na serwis bo jak znam zycie to kaza zostawic auto a i pewnie powiedza ,że jest wszystko ok. No ale z drugiej strony chcac byc spokojnym bede musiał tak zrobic Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. a nie lubie oddawac samochodów do serwisu.
KOZIOŁ... Kuga 2.0 TDCI jest offline   Odpowiedź z Cytatem