View Single Post
Stary 23-03-2011, 20:27   #207
karloss
FCP member
 
Avatar karloss
 
Imię: Karol
Zarejestrowany: 19-05-2009
Skąd: Warszawa
Model: Ford Mondeo MK4
Silnik: 1,6 ecoboost
Rocznik: 2012
Postów: 2,019
Domyślnie Odp: Uszkodzone "przepustniczki" w kolektorze ssącym silnika 2.0 Duratec.

Cytat:
Napisał thanatos777 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
W bardzo dobrym stanie to one były wizualnie, technicznie już nie spełniały swojej funkcji, dlatego silnik się dławił itp. Niebawem zapomnisz, że coś takiego istniało Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zgadzam się, miałem na myśli, że wizualnie były całkiem ok, ale przy bliższych oględzinach wykazywały zużycie (luzy, itp.).
Po dzisiejszym dniu jestem kolejny raz pozytywnie zaskoczony, mówcie co chcecie, każdego sprawa czy założy nowy kolektor czy nie, ale ja wolę 1200 wydać na paliwo i mieć większą frajdę z jazdy. Też się długo zastanawiałem czy reanimować kolektor, ale zdecydowałem, że to nie ma sensu. Odpala za pierwszym razem bez problemu, na prawdę lepiej się zbiera (a miałem okazję nim jeździć, gdy klapki wogóle nie hałasowały, a odpalał przez pierwszy rok użytkowania bez problemu).
Klapkom definitywnie powiedziałem nie. Może ktoś chce kupić pręt od klapek, w bardzo dobrym stanieGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.?
karloss jest offline   Odpowiedź z Cytatem