View Single Post
Stary 23-03-2011, 19:13   #4
krajan1984
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 24-11-2007
Skąd: Pionki
Model: Mondeo Kombi
Silnik: 1.8 TD ENDURA DE
Rocznik: 1997
Postów: 21
Domyślnie Odp: Zamek w drzwiach - nie mogę otworzyć z klucza

Cytat:
Napisał zarzy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A tak poza tematem to nie wiem czemu przy przekręcaniu kluczykiem drzwi auto się otwiera ale jak nie otworzę szybko drzwi to się samo zamyka auto. od czego to jest?
U mnie jest to samo, a najgorsze, że przez przypadłość opisaną przez abuk przekręciłem już jeden kluczyk i wypadł z plastiku, więc mam tylko jeden kluczyk. Przytrafiła mi się kiedyś taka akcja, że odpaliłem samochód i zostawiłem na chwilę żeby się zagrzało w środku [a była zima] i poszedłem ubrać synka... a on się skubany zamknął.... Musiałem się włamywać do własnego autka, ale teraz wiem jak to zrobić w 20 sec. POZDRAWIAM
PS:Aby moje udzielenie się w temacie było troszkę przydatne, to mogę powiedzieć, że dorobienie kluczyka z programem kosztuje ok 150PLN, a w samochodziku szwagra [który też sam się potrafił zamknąć i również miał tylko jeden kluczyk] zrobiliśmy mały myk... dorobiliśmy 3 kluczyki zapasowe (zwykłe - bez programu) a ten oryginał przykleiliśmy w ukrytym miejscu do masy. Immo nie stwarza problemu. Za 3 kluczyki wyszło 90 zł a nie 300zł za dwa zapasowe.
__________________
Nie wszyscy, którzy znajdują, szukają całe życie, a nie wszyscy, którzy szukają całe życie, znajdują...(~krajan1984 XXI w n.e.)

Ostatnio edytowane przez krajan1984 ; 23-03-2011 o 19:14 Powód: błąd pisowni
krajan1984 jest offline   Odpowiedź z Cytatem