Temat: [Mondeo 1993-1996] współczynnik et w Mk1
View Single Post
Stary 15-03-2011, 20:42   #18
krismielec
ford::average
 
Avatar krismielec
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 09-06-2010
Skąd: Mielec
Model: Mondeo mk1 2.0 4x4
Silnik: 2.0 16V
Rocznik: 1995
Postów: 180
Domyślnie Odp: współczynnik et w Mk1

Witam, felgi założone Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Pasują jak ulał Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.) Śruby kupiłem u siebie w mieście, bo znalazłem firmę która właśnie produkuje śruby i zamienniki śrub Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. dałem 6zł za sztukę.
Jeździ się rewelacyjnie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Jak po szynach.. i w cale nie tłucze tak bardzo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Koła to: 215/45 R17
Zdjęcia autka w mojej galerii Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Pozdrawiam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
krismielec jest offline   Odpowiedź z Cytatem