Temat: [Mondeo 2007-2014] Lista ewentualnych usterek
View Single Post
Stary 15-03-2011, 14:41   #2108
PAFFCIO
ford::professional
 
Avatar PAFFCIO
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 18-09-2007
Skąd: Już bardziej Wawa jak Sz-n
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 EcoBlue
Rocznik: 2019
Postów: 1,526
Domyślnie Odp: Nowe Mondeo - lista ewentualnych usterek

Cytat:
Napisał Pastoo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Paffcio, to mnie pocieszyłeś [...] Górny plastik deski jest taki sam [...] jakiś środek do kokpitu, który intensywnie wtarto przed wydaniem samochodu z salonu [...] używam czystej wody [...] Nie próbowałem tylko patentu z podgrzewaniem - Gecko wytrzyma rozgrzewanie suszarką?
Od tego jest forum ;-)
Co do plastiku, spróbuj to miejsce umyć wodą z odrobiną czegoś do podłóg, np ajax by odtłuścić i usunąć pozostałości silikonów.
Co do suszarki...wprawdzie mam 220V w aucie ale nie wpadłem na taki patent ;-o u mnie wystarczyło na kilka minut położyć geck'a na ustawionych na grzanie nawiewach na szybę, zrobił się bardziej plastyczny i doskonale wpasował w tę wklęsłość między nawiewami.
Telefon kładę tak, że częściowo jest jeszcze między nawiewami więc nie lata na boki (choć ta część jest w powietrzu), a dalsza (bliżej szyby) jest już na geck'u w całości.
Jak telefon zaczyna przy hamowaniu się ruszać to myję geck'a w ciepłej wodzie z płynem do naczyń lub ze zwykłym mydłem i powraca "przczepność", a ma już 2 lata, zabieg powtarzam mniej więcej raz na 3-4 m-ce.
__________________

Ostatnio edytowane przez PAFFCIO ; 15-03-2011 o 14:46
PAFFCIO jest offline   Odpowiedź z Cytatem