Temat: [Mondeo 2007-2014] Lista ewentualnych usterek
View Single Post
Stary 14-03-2011, 16:04   #2103
stuff102
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 12-02-2011
Skąd: SZCZECIN
Model: MONDEO MK4 Ghia X
Silnik: 1.8 TDCI
Rocznik: 2007
Postów: 9
Domyślnie Odp: Nowe Mondeo - lista ewentualnych usterek

Cytat:
Napisał stuff102 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jestem użytkownikiem mondeo mk4 1.8 125KM 2007r od ok 2 tygodni. Generalnie jestem zadowolony oprócz:

- pierwsza irytacja ... spryskiwacze wycieraczek przestały działać:/ (wydaje mi się że padł silniczek gdyż płyn ani nie zamarzł ani dysze się nie zapchały)
....czy ktoś wie gdzie ten silniczek się znajduje i jak go wymienić?

- od wczoraj pali się kontrolka poduszki ... zapaliła się sama z siebie podczas jazdy...hmmm nie mam pojęcia...albo czujnik albo trzeba kompa zresetować

- Ten temat był już wcześniej poruszany- dot wskazań spalania komputera ...
... rok produkcji to maj 2007 i niestety nie pokazuje bieżącego spalania i wskazania są czasami z kosmosu (jakby się zawieszał czasami)

Tak poza tym jestem zadowolony Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mam nadzieję że lista usterek się nie powiększy.

- od wczoraj pali się kontrolka poduszki ... zapaliła się sama z siebie podczas jazdy...hmmm nie mam pojęcia...albo czujnik albo trzeba kompa zresetować

Kontrolka już sie nie pali Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. mondziak sam się naprawił widocznie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
stuff102 jest offline   Odpowiedź z Cytatem