Temat: [Ogólne] Doinstalowanie modułu BT/VC
View Single Post
Stary 13-03-2011, 20:16   #503
tommylee
ford::amateur
 
Imię: Tomek
Zarejestrowany: 23-03-2010
Skąd: Pruszków
Model: Ford Galaxy
Silnik: 2.0 (103 kW)
Rocznik: 2014
Postów: 7
Question Odp: Doinstalowanie modułu BT/VC

Szanowni.
Mam galaxy MK3 z 2006 roku. Na pokładzie fabrycznie DENSO z zainstalowanym zestawem głośnomówiącym z modułem 6M2T-19K350-AG w tym manetka z obsługą telefonu i przyciskiem Voice. Po lekturach wątków z doinstalowania BT/VC i o DENSO postanowiłem rozbudować o BT i VC. Po długich poszukiwaniach zakupiłem moduł 8M5T-19G488-AK. Po wymianie niestety nie zagrało jak powinno. 1) DENSO widzi BT, można go włączyć i wyłaczyć, widzi go telefon, ale nie można go sparować (z lektury formum wynika że 8M generuje swój klucz i moje DENSO tego nie obsługuje) 2) po naciśnieciu VOICE na manetce radio się wycisza (działają tylko dźwięki naciskania klawiszy), pomaga wyłączenie i właczenie radia. Pomóżcie proszę.
Czy dla problemu 1 istnieje upgrade do DENSO (mam soft 4.4) który spowoduje obsługę procedury parowania ? Czy dla problemu drugiego który wynika z różnic w torach audio i mikrofonu moglibyście podesłąć mi schemat co i jak zamienić aby było OK. Czy wogóle warto iść w tym kierunku czy mam szukać innego modułu, jeśli tak to jakiego ? Pozdrawiam
tommylee jest offline   Odpowiedź z Cytatem