View Single Post
Stary 05-03-2011, 15:00   #13
rafal2011
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 04-03-2011
Skąd: Łęcze
Model: Mondeo MK III
Silnik: TDDI 2.0
Rocznik: 2001
Postów: 13
Domyślnie Odp: co to za część - elektryka/powietrze

1C1A-9F479-AA - właśnie wrócił samochod z małej naprawy. Wymontowaliśmy czujnik jak na zdjęciach - był cały w oleju i brudzie - dodam, że był lekko nie dokręcony (może tam była nieszczelność.
Odwiedziliśmy kilka sklepów w Elblągu - niestety nie mieli tej części. Zdziwienie przyszło kiedy jeden sprzedawca powiedział, że to jest czujnik ciśnienia, a drugi, że termostat. Zamieszczam kilka zdjęć.
Czujnik został dokładnie wyczyszczony alkoholem i powietrzem. Wszystko złożyliśmy. Od rana jeździ dziś dobrze, więc trudno mi powiedzieć czy czyszczenie coś pomogło. Jutro się okaże. Mam nadzieje. Sprawdzałem ceny i jest różnie - od 400 do 100zł. Nie wiem jaka różnica, tylko inne sklepy.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez rafal2011 ; 05-03-2011 o 15:05
rafal2011 jest offline   Odpowiedź z Cytatem