View Single Post
Stary 17-02-2011, 20:12   #24
OOstrowski
ford::average
 
Zarejestrowany: 12-06-2010
Model: Mondeo
Silnik: 1,6
Rocznik: 2011
Postów: 70
Domyślnie

Cytat:
Napisał TOMGOL Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
OOstrowski to są dane z kompa czy rzeczywiste??
Na początku porównałem 2 razy przy tankowaniu zużycie rzeczywiste z komputerowym Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. i powiem, że wyniki były zgodne z dokładnością do 0,2 litra na korzyść oczywiście komputera - czyli, że ciut więcej benzyny Mondeo wchłania w rzeczywistości. Może wyparowuje Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum., ale zgodność rzędu 0,2 litra mnie zadowala.
Może warto dodać, że tankuję zawsze na tej samej stacji i zwykle z tego samego dystrybutora.

Cytat:
Napisał a_iverson Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Którą masz wersję silnika 150 czy 180koni?? Osiągi i spalanie wyglądają obiecująco. Też chcemy z żoną zmienić wysłużone TDCi na nowe ecoboost.
1,6 EcoBoost w Mondeo ma fabrycznie 160KM i tyle mam wpisane w dowodzie - 118kW.
Mnie do EcoBoost w stosunku do Diesla przekonała głośność silnika - w zasadzie nie da się tego EcoBoosta usłyszeć Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. jedyne co słyszę, to szum opon, a w drugiej kolejności powietrza przy wyższych prędkościach.

Ostatnio edytowane przez TOMAS ; 17-02-2011 o 21:02 Powód: Regulamin punkt21
OOstrowski jest offline   Odpowiedź z Cytatem