View Single Post
Stary 09-02-2011, 21:45   #14
subratri
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 31-07-2007
Skąd: Częstochowa - Genewa (3-miasto czasami)
Model: Galaxy Ghia
Silnik: 2,8
Rocznik: '97
Postów: 3,551
Domyślnie Odp: szukalem volvo v70 -bedzie (chyba) mk3 kombi - watpliwosci, pytania

jaki typ Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Weźcie mu powiedzcie, że mondeo to szmelc, bo jak kupi to będzie tak już do końca trolował Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Ręce opadają.
Sprawdź czy szyba przednia się domyka, czy silnik uchylania klapy działa prawidłowo, Na komputerze niech Ci sprawdzą koniecznie czy nie ma błędów sporadycznych w działaniu wycieraczek... Takie usterki mogą być trudne do usunięcia. Szukasz diesela i wiesz o wtryskach, wiesz też pewnie o tym, że diesel ma turbinę, wiesz o dwumasie... to wszystko o silniku wiesz. Story auta znasz,
można by jeszcze sprawdzić czy potrafi mrugać oczkiem i czy sam parkuje tyłem.

A już tak na koniec, to volvo również jeździ na silnikach PSA tylko nie wiem czy wszystkie, więc to czego się dowiedziałeś na tym fajowym forum gdzie dostałeś całą stronę odpowiedzi o treści "o jaa" "ja nie mogę" "co za naród"
pewnie znajdą zastosowanie i do mondeo.
A no i to wspomaganie jeszcze bym zapomniał... tam na kołowrotkach jest wielostopniowe i może trzeba by powrozek łojem przesmarować, powinno być lepiej wtedy.
My tu dużo nie gdakamy, bo Nasze fordy się nie psują i właściwie to nie wiemy wiele o problemach...

Sory Pany, że mnie poniosło ale gość zadał pytanie o północy a o 2 już nas zje***ał, że nikt nie czatuje tu na etacie.
subratri jest offline