View Single Post
Stary 09-02-2011, 14:12   #12
roypl
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 07-02-2011
Skąd: szczecin
Model: mondeo 2.0 mk3
Silnik: 2000 tdci
Rocznik: 2007
Postów: 0
Domyślnie Odp: szukalem volvo v70 -bedzie (chyba) mk3 kombi - watpliwosci, pytania

Cytat:
Napisał Pinki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mówisz, że auto całe i pewne, o wtryskach masz świadomosć i 2masie też to co Ci ktos ma tu więcej napisać, że kolor ładny ?
Dzieki Pinki za pomoc - DUŻO pomogłeś. A tak na serio, średnio mnie te kąśliwe uwagi interesująGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Widze, że im więcej ma sie nabitych postów tym ma się wyżej nos....
Pokaż mi gdzie napisałem o 2masie i i sprzęgle? mam tylko bardzo szare pojęcie o ewentualnych kłopotach z wtryskami- cała reszta to dla mnie niewiadoma jesli chodzi o eksploatacje tego auta...
Pinki z mojej strony EOT.

SILWE Dziękuje - pocieszyłeś mnie (o takie informacje pytałem) - dwumasa była robiona - jest chyba na gwarancji - ogólnie auto jest na gwarancji forda do 200 000 (silnik bez osprzętu, perforacja, itp), na komputerze wyszło tylko, ze akumulator był slaby - właściciel wczoraj kupił już nowy - wiec jest to błąd archiwalny,
Co do sprzęgła nie wiem jaki jest stan - "zbiera" ładnie,

Acha no i przy przeglądzie wyszło, że brak jest czynnika klimatyzacji Climatronic się nie włącza - podobno może to być tylko brak czynnika - no ale może to być tez nieszczelność - no ale trudno - kupuje autko w dobrej cenie - to zostanie jeszcze budżet na jakieś naprawy.
pozdrawiam,
życzę miłego dnia,
roypl jest offline