View Single Post
Stary 09-02-2011, 11:23   #1
B_R_X
 
Postów: n/a
Domyślnie Instalacja lpg na podlasiu - gdzie?

Witam wszystkich.
Zastanawiałem się czy ten temat założyć tutaj czy w dziale lpg(jeśli popełniłem błąd to sory i proszę o przeniesienie tematu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Jestem świeżakiem na tym forum a właścicielem focusa bedę w następnym tygodniuGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Z racji tego, że chciałbym założyć instalację lpg do tego auta proszę o pomoc w znalezeniu odpowiedniego zakładu. Napisałem tutaj bo chcę to zrobić w Łomży lub Białymstoku. Czy może ktoś z osób tutaj może polecić dobry zakład montujący. Chodzi mi przede wszystkim o profesjonalne podejście i fachową wiedzę. Wolę założyć porządna instalacje i nie mieć problemów niż oszczędzić kilka zł a potem psioczyć. Jeśli ktoś może podpowiedzieć jaka instalacja mogłaby być dobra do mojego auta to również będę wdzięczny(żebym mógł w razie rozmowy z gazownikiem coś powiedziecGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Auto to Focus z 2007r, 1.6, 100KM.
Z góry dziękuję za odp i przepraszam jeśli napisałem coś nie tak albo nie w tym dziale. Pozdrawiam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
  Odpowiedź z Cytatem