Temat: [Galaxy 2000-2006] Zamiana seryjnych glosnikow na jakie?
View Single Post
Stary 08-02-2011, 21:10   #33
subratri
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 31-07-2007
Skąd: Częstochowa - Genewa (3-miasto czasami)
Model: Galaxy Ghia
Silnik: 2,8
Rocznik: '97
Postów: 3,551
Domyślnie Odp: Zamiana seryjnych glosnikow na jakie?

Cytat:
Napisał fred33 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
czy Ty musisz wszystko czytać tak dosłownie,
a można wziąść inaczej niż dosłownie dyskusję o gwizdkach w słupkach czy tylnej półce?
taaa midbasy już do audi upychałem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Narzeźbiłem się jak głupi przez tydzień Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. a 20 cm do gala nie wepchniesz w drzwi bo się magnes nie zmieści.
Przestań wreszcie teoretyzować. Rozmawiamy o galaxy a nie o jednym uniwersalnym systemie car audio... To tak jak by się doszukiwać najlepszej opony wielosezonowej na zimę.
I jeszcze raz - Galaxy jest już odseparowany!! !! !!

Ja naprawdę zgadzam się z tym co mówisz w odniesieniu do małego auta, bądź auta w którym nie ma miejsca na głośniki. To wszystko ma sens, ale jest zbędnym wydatkiem i przerostem formy nad treścią w odniesieniu do galaxy. Do tego jeszcze diesela...
No i skąd wiesz jak gra to co ja mam pod siedzeniem?? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
gra tak, że jak mam słuchać dobrej muzy, to słucham jej w aucie, nie w domu a w domu też mam na czym słuchać.
subratri jest offline   Odpowiedź z Cytatem