Temat: [Galaxy 2000-2006] Zamiana seryjnych glosnikow na jakie?
View Single Post
Stary 08-02-2011, 19:20   #31
subratri
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 31-07-2007
Skąd: Częstochowa - Genewa (3-miasto czasami)
Model: Galaxy Ghia
Silnik: 2,8
Rocznik: '97
Postów: 3,551
Domyślnie Odp: Zamiana seryjnych glosnikow na jakie?

Cytat:
Napisał fred33 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
potrzebna jest odpowiednia ilość przepompowanego powietrza i kształt na tak ogromne ilości nie ma znaczenia ŻADNEGO.
kształt ie ale powierzchnia tak Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. tym bardziej, że wydajność rośnie wykładniczo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Ja nie googluje tego czego uczono mnie w podstawówce.
Cytat:
Napisał fred33 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
na brzmienie i budowę sceny dźwiękowej wpływ mają średnio i wysokotonowe membranki
a te w galu są dobre jeśli się wytnie dół jak pisałem wyżej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Cytat:
Napisał fred33 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
NIE MONTUJEMY GŁOŚNIKÓW Z TYŁU PONIEWAŻ:

- Montowane w półce charakteryzują się bardzo słabą odpowiedzią impulsową (grają niedokładnie i bez dynamiki)
- Psują scenę dźwiękową (jak idziesz na koncert to stoisz twarzą do sceny a nie tyłem)
- Grają w sufit albo do ucha pasażera nadwerężając jego słuch (szkodzą)
- Elipsy nie potrafią odtwarzać dźwięku poprawnie (kształt membrany jest nieodpowiedni)
- Luźna uwag- to dresiarskie metody nagłaśniać auto od tyłu.
- niepotrzebnie wydaje się na nie pieniądze które można by dodać do sumy na system przedni i kupić przód wyższej jakości.
- W połączeniu z subwooferem powodują piekielny bałagan w dźwięku - psują dźwięk i kłócą się z subwooferem.

SYSTEM ODSEPAROWANY Z PRZODU

- Najlepiej żeby był to 16cm woofer i tweeter zamontowany w słupku
Czy ty kiedykolwiek widziałeś galaxy??
Czy tak po prostu z rozpędu piszesz nie na temat?


Tylko żeby nie było... Ja nie twierdzę, że fabryczne gółśniki są najlepsze z możliwych - są jedynie wystarczająco dobre, na pewno można zapiąć dużo lepsze i będzie grało lepiej, ale bez dodatkowego basu i tak się nic nie osiągnie, a z samochodu filharmonii się po prostu zrobić nie da. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez subratri ; 08-02-2011 o 19:28
subratri jest offline   Odpowiedź z Cytatem