View Single Post
Stary 25-01-2011, 19:59   #31
tkjpp
ford::beginner
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 19-07-2010
Skąd: Bydgoszcz
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2002
Postów: 12
Domyślnie Odp: Dobry warsztat naprawiajacy fordy w Bydgoszczy?

Cytat:
Napisał uro2 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A że tak zapytam: widziałeś jak grzebali ci przy aucie? Jak nie, to nie wiesz czy ci przy okazji czegoś nie popsuli żebyś szybko wrócił Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..Niestety były już takie przypadki, że po naprawie jakiejś pierdoły w ASO trzeba było szybko wrócić na coś poważnego.
Bezpośrednio to mu przez łapy nie zaglądałem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ale przez szybę (bo mają wielką) to patrzyłem czy coś nie grzebaliGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. tzn czy nie wpada ze szlifierką i wycina jak popada Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Później i tak pojechałem do swojego mechanika bo paski musiałem wymienić. Wiec myślę, że na mnie nie próbowali chłytu makingowegoGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Chciałem zobaczyć jak wygląda salon firmowy, a do tego jak wyglądają usługi. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
tkjpp jest offline   Odpowiedź z Cytatem