View Single Post
Stary 24-01-2011, 13:21   #1688
MaroX
ford::average
 
Avatar MaroX
 
Zarejestrowany: 22-05-2010
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo MK3 zombi
Silnik: 2.0 TDCI 141hp/330Nm
Rocznik: 2003 FL
Postów: 107
Smile Odp: [MK3] [MK4] CHIP TUNING

Cytat:
Napisał wilhelm Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
niektóre podzespoły mogą nie dawać rady, ale myślę że wyciśniesz z niego co się da Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dadzą radę, a jak nie to się zregeneruje/wymieni Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

HEKO, po raz wtóry dzięki za zainteresowanie! Muszę przyznać, że trochę ostudziłeś moje oczekiwania Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ale będę bardzo szczęśliwy "nawet" z wyniku w granicach 140 hp / 340 nm Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Przy okazji chciałbym usunąć katalizator i dać Mondeuszowi wolny "wyzior". Powinno dodać z 1-3 dodatkowych źrebaczków.

I tu pojawia się moja kolejna wątpliwość, czy po usunięciu katalizatora nie będzie problemu z "podbiciem" przeglądu i nikt nie będzie sie tego czepiał? Jakie macie doświadczenia z tym związane?
__________________
MK3 GHIA 2.0 TDCi 141 KM i 330 Nm by HEKO
MaroX jest offline   Odpowiedź z Cytatem