View Single Post
Stary 10-01-2011, 10:56   #100
subratri
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 31-07-2007
Skąd: Częstochowa - Genewa (3-miasto czasami)
Model: Galaxy Ghia
Silnik: 2,8
Rocznik: '97
Postów: 3,551
Domyślnie Odp: FCP poza granicami kraju - ilu nas jest :)

pod bramą? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. nie wiem tylko kiedy jeszcze bo w tym tyg, pracuję i w prevessin i po drugiej stronie genewy, więc czas wolny mało zależny ode mnie. może jutro będę wiedział więcej. Ostatnio regularnie zasypiam i zawsze za mało czasu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. jutro postaram się określić jakoś rzeczowo.
na jurze dało się jeździć w wigilię i pierwszy dzień świąt, przy czym w ten drugi zakosili mi narty Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. by temu komuś kostki popękały. od stóp po biodra. Kupiłem więc drugie i chciałem pojeździć ale ilość kamieni skutecznie zniechęciła mnie do używania tam nowych nart. Nie ma gdzie a to boli...
Odwilż na juże jest od wczoraj, wcześniej utrzymywali tam jakoś te 20 cm, le ja z tego dobrodziejstwa już nie korzystałem.
subratri jest offline   Odpowiedź z Cytatem