View Single Post
Stary 02-01-2011, 13:14   #19
fred8345
ford::average
 
Avatar fred8345
 
Zarejestrowany: 20-02-2009
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2004
Postów: 189
Domyślnie Odp: Wibracje / Drgania kierownicy podczas hamowania.

Cytat:
Napisał Wons Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
oczywiście jeśli felga jest oryginalna to pierścieni tam nie znajdziesz ale jeśli masz 2 gi kpl alumów to może tam właśnie są bo niedouczony wulkanizator mógł je tam na chama wsadzić P.S.--z takim zdarzeniem też miałem już styczność w starym samochodzie
też tak myślałem na początku że to felgi, ale po zamianie na oryginalne drania jak były tak są

Cytat:
Napisał stecus Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kolego Fred, jeżeli odczuwasz wibracje przy ostrym przyspieszaniu to prawdopodobnie kończy Ci się przegub wewnętrzny na prawej półosi. Najtańsze i najprostsze rozwiązanie, używana półoś z angola, takie same przy 5 i 6 biegowej skrzyni...
No właśnie też mi się tak wydawało,że to może być to,ale lepiej popytać innych o opinie.
Teraz pytanie czy to też może mieć wpływ na drania podczas hamowania?


Cytat:
Napisał maestro06 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
sprawdź czy śruby wózka przedniego się nie poluzowały (najlepiej na stacji diagnostycznej za 20 pln albo i za darmo jak się dobrze dogadasz)
da się to jakoś sprawdzić w warunkach domowych?
__________________
Jeśli potrafisz śmiać się z siebie - to najlepszy dowód, ze masz poczucie humoru

-Molier-
fred8345 jest offline   Odpowiedź z Cytatem