Temat: [Ogólne] box proracing
View Single Post
Stary 01-01-2011, 15:45   #23
Mondek1960
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 01-01-2011
Skąd: Irlandia
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2006
Postów: 1
Domyślnie Odp: box proracing

Patrze na ta dyskusje i smiac mi sie chce bo po pierwszych dwoch postach od razu widac co jest grane. Pierwszy koles zadaje niewinne pytanie i od razu drugi ma gotowa szczegolowa i dluga odpowiedz ze zdjeciami.haha.pierszy wpis o 11.45 wieczorem a drugi od razu za 15 minut!! ze zdjeciami sciagnietymi z allegro! Nieladnie panowie. Ja ma Mondka i wlasnie lazilem troche po roznych saitach zeby cos poczytac o tuningu, bo chce sobie cos zamonowac. Chyba wezme ten Proracing. Mieszkam w Irlandii i widzialem, ze sprzedaja duzo na ebayu w UK i w Niemczech i ludzie sa bardzo zadowoleni a chyba tam ludzie sa bardziej wymagajacy bo maja naprawde duzy wybor. Cena mi pasuje a reszta mnie nie interesuje. Nie znam sie na tym jak te boxy dzialaja, ale jezdzilem Passatem z zamontowanym Proracingiem i potem z wyjetym(odlaczenie zreszta zajelo tylko jedna minute) i jak dla mnie bomba! Dwa rozne samochody przed i po. To jak mam jechac na jakas hamownie i placic za sprawdzenie, potem przeprogramowac komputer i bac sie, ze cos mi sie rozleci a ja nie mam na to wplywu i jeszcze dac za to wielkie pieniadze, to wole kupic cos prostego, co moge sam zamontowac i wyjac kiedy mi sie podoba. A swoja droga jak ktos musi takie dyskusje wymyslac, zeby sie zareklamowac i obesrac konkurencje to znaczy, ze cos nie tak z jego wlasnymi produktami. Troche finezji panowie!!
Mondek1960 jest offline   Odpowiedź z Cytatem