Temat: [Ogólne] box proracing
View Single Post
Stary 01-01-2011, 11:16   #20
FordMondeo2
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 31-12-2010
Skąd: Warszawa
Model: Ford Mondeo
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2002
Postów: 4
Smile Odp: box proracing

i tutaj sie zgodziliśmy, box na allegro który kupiłem kosztował 400zł i jest boxem cyfrowym, zmotywowałeś mnie i z samego rana rozłożyłem to urządzenie i jest ewidentnie boxem cyfrowym, jest w nim procesor oraz wiele innych zabawek, nie jest to zwykły rezystor jak w boxach o których piszesz, nie byłem na hamowni ale czuję zdecydowaną różnie jak odłącze urządzenie samochód jest mułowaty i wolno sie zbiera a z boxem ciągnie już od samego dołu i jeździ mi sie dużo przyjemniej, upieram sie przy swoim że warty jest tych pieniędzy - jest o wiele tańszy od zmiany oprogramowania i nie zniszczy mi auta - przy okazji powiem że auto w ogóle nie dymi więc wnioskuje z twojego opisu że jest boxem dynamicznym. Kończe tą dyskusje bo nie ma to sensu jeden woli coca cole a drugi papsi to normalne ale nie można sklasyfikować że boxy są do niczego bo to nie prawda, jasną sprawą jest że gdy ktoś oferuje zmiane oprogramowania to dla przykładu weźmie najgorszego boxa i pokaże innym że to nie działa tylko po to żeby promować siebie i zarabiać na tym pieniądze.
FordMondeo2 jest offline   Odpowiedź z Cytatem