Temat: [Ogólne] box proracing
View Single Post
Stary 01-01-2011, 00:47   #17
FordMondeo2
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 31-12-2010
Skąd: Warszawa
Model: Ford Mondeo
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2002
Postów: 4
Thumbs up Odp: box proracing

Jak najbardziej masz racje, jeśli chcesz maxymalnie podnieść moc auta żeby silnik to wytrzymał należy najpierw wjechać na hamownie i zobaczyć na co można sobie pozwolić i taka przyjemność kosztuje w zależności od auta i rocznika od 1000 do 2000zł mało kto ma takie pieniądze, ja zaufałem i jestem zadowolony z boxa, naturalnie taki box nie podnosi tam mocy jak zmiana oprogramowania ale też tyle nie kosztuje weźmy to pod uwage i nie wymagajmy tego samego !!!!! box podnosi dynamike auta o około 20% dlatego jest to bezpieczne tak mi sie przynajmniej wydaje - nie podnosimy mocy o 35% tak jak przy zmianie oprogramowania dlatego nie trzeba badać początkowej mocy na hamowni bo nie chcemy zrobić maxa tylko podnieść moc o 20% - mieszkałem kiedyś w Niemczech i tam głównie jeździ sie na takich boxach - jak kupujesz nowe auto w salonie to oferują ci mniejszy silnik i dołożyć boxa żeby nie płacić takich podatków za dużą pojemność a skoro producenci samochodów podpisują umowy z producentami boxów to coś musi chyba w tym być? (dlaczego nie dogadują sie z firmami które zmieniają oprogramowanie? - bo chcemy tak podnieść moc żeby auto sie nie rozleciało czy nie mam racji?) a swoją drogą żaden salon nie zaproponował by założenia do silnika czegoś co by miało uszkodzić auto lub co by było za mocne !!! Wcześniej miałem Audi A3 1.9 TDI 110KM 99rok i zmieniłem oprogramowanie na 140 KM (wtedy było mnie na to stać) auto naprawde dawało rade ale po kilku miesiącach zaczeły sie problemy z turbiną, pompą wtryskową potem na ciepłym nie chciał odpalać a mechanik powiedział żebym lepiej kupił sobie nowe auto bo to już długo nie pociągnie i dlatego zdecydowałem sie na boxa - jasne że nie będzie takich wyników jak oni piszą ze 140 koni na 180 ale te 20KM zawsze doda i mi to całkowicie wystarcza bo wiem że tym autem jeszcze pare lat pojeżdze a jeździ mi sie teraz całkiem przyjemnie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
FordMondeo2 jest offline   Odpowiedź z Cytatem