Temat: [Ogólne] box proracing
View Single Post
Stary 01-01-2011, 00:17   #16
Krzysiek
ford::advanced
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 19-10-2009
Skąd: Zielona Góra
Model: -
Silnik: -
Rocznik: -
Postów: 343
Domyślnie Odp: box proracing

Moje zdanie jest takie: wszystkie boxy z allegro to najlepiej o kant 4 liter rozbić...
Jak można sprzedawać coś czego nie można w ogóle zmierzyć? Że niby jak kupię tego boxa to od razu mam 180 KM pod maską? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ciekawe tylko jakim kosztem, bo to, że turbina i cały silnik wyleci spod maski to nie trzeba o tym wspominać. Przecież to mało istotne.........Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Jeżeli już chce się grzebać przy mocy to wg. mnie najpierw wjeżdża się na hamownię, aby sprawdzić w ogóle ile auto ma siły a potem, można coś modzić w zależności od parametrów startowych aby dobrać odpowiednią ilość koni i niutonów tak żeby za bardzo nie obciążyć silnika, a nie, że tak jak na aukcji, kupuję, listonosz przynosi, otwieram maskę, podłączam, zielona dioda się pali i auto od razu mam 180 pod maską....
Brzmi co najmniej jak dobry film science fiction Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
BÓG, HONOR, OJCZYZNA I FCP
Black Panther
Krzysiek jest offline   Odpowiedź z Cytatem