Temat: [Ogólne] box proracing
View Single Post
Stary 31-12-2010, 16:07   #12
FordMondeo2
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 31-12-2010
Skąd: Warszawa
Model: Ford Mondeo
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2002
Postów: 4
Smile Odp: box proracing

Witam. Chciałem wam powiedzieć że w marcu 2010 kupiłem box tej firmy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.moje auto to mondeo 2.0 tdci i od pół roku jestem w niebo wzięty - auto jest dynamiczne około 0.5l/100km mniej pali ciągnie już od niskich obrotów i nie dymi, z tej samej firmy kupiliśmy do BMW E46 2.0 150KM kolega był na hamowni i moc wzrosła do 175koni może nie są to aż takie przyrosty jak podają ale my jesteśmy bardzo zadowoleni. To na tyle, chciałem jeszcze powiedzieć że zdjęcie boxa które jest zamieszczone powyżej to zdjecie z najtańszej aukcji za 50zł a box który mam w aucie w środku wygląda całkowicie inaczej. Uważam że HEKO to najprościej mówiąc konkurencja Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.tej firmy i dlatego tak zniechęcają a chipy tej firmy są o połowę tańsze i jak dla mnie niczego sobie. Pozdrawiam użytkownik forda mondeo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
FordMondeo2 jest offline   Odpowiedź z Cytatem