View Single Post
Stary 18-12-2010, 15:01   #29
Siwyxxx
ford::average
 
Zarejestrowany: 03-04-2010
Skąd: Koszalin
Model: Mondeo
Silnik: 2,0 PB 150km
Rocznik: 2001
Postów: 115
Domyślnie Odp: dławi się na benzynie przy wciskaniu gazu jak jest zimny:/ [zetec 1.8 + LPG]

Cytat:
Napisał bolek-tarnow Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
a klekocza ci te klapki? sprawdzales je przez odlaczenie podcisnienia? reset opisany wyzej przez Sławka wykonałes? jesli tak to czy byl efekt? jesli wykonales a nic sie nie poprawilo to wykrec z kolektora ssacego czujnik temp. powietrza zasysanego (na bank bedzie caly zasyfiony), wyczysci krokowca i przepustnice - poskladaj wszystko zrob adaptacje i sprawdz czy sa efekty.
Odnosząc się do posta kolegi, stwierdzam, że klapki odłączyłem, co zaowocowało brakiem "klekotów diesla". Sprawa się nie unormowała. Problem powracał. Po 200-300km znowu to samo- szarpie, skacze na obrotach, "strzela" dławi się etc. Mechanik wyj..ał mi owe klapki ( istny majstersztyk Fordowskich inżynierówGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.) i zauważył istotą rzecz! otóż autko dostawało "lewe powietrze" po zlikwidowaniu tegoż problemu ,wszystkie niedogodności związane z eksploatacją Forda zniknęły. Przejechałem jakieś 1000km i nic.Zero błędów, zero stuków, puków, obroty w normie, nic nie szarpie. Wszystko Ok. Wreście mogę z dumą stwierdzić,że zasilam grono SZCZĘŚLIWYCH posiadaczy forda mondeo.
Siwyxxx jest offline   Odpowiedź z Cytatem